OB PONOVNEM ODPRTJU VRTCA

Ponovnega odprtja vrtca smo se vse strokovne delavke zelo veselile. Kljub velikim higienskim ukrepom  in omejitvam smo že komaj čakale, da se spet srečamo v naši igralnici z našimi otroci.

V oddelkih najmlajših otrok je ponovno odprtje vrtca za mnoge otroke pomenilo ponovno uvajanje v vrtec. Jesensko obdobje šestih tednov je bilo kratko, vendar dovolj dolgo, da so si zapomnili, da vrtec pomeni ločitev od staršev. S petjem pesmi, plesom, različnimi gibalnimi igrami z žogami, blazinami, obroči so si popestrili dopoldneve. Občasno pa so poleg delitve objemov in stiska rok zmogli tudi ustvarjati z barvami, kockami in seveda vsak dan preživeti čim več časa na svežem zraku.

Pri starejši otrocih pa se je videlo, da so pogrešali vrstnike in druženje z njimi. Z nasmeški na obrazih so stopali  skozi vrata vrtca in komaj čakali, da se bodo zaigrali s  prijatelji.

Nekaj utrinkov prvega tedna si lahko ogledate na fotografijah v spletni galeriji.